درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بازدید کنندگان محترم و حقیقت پژوهان گرامی،

با سلام و عرض ادب و احترام و سپاس از ورودتان به مجموعه فرهنگی- مذهبی ام ابیها سلام الله علیها و تشکر فراوان از این که گوهر گرانبهای وقتتان را به ما اختصاص داده اید، لازم است به استحضار برسانیم که ما دانش پژوهان این مجموعه،  سالیانی چندست که به لطف الهی و در سایه عنایات حضرت بقیه الله الاعظم، توفیق رفیق راه مان بوده تا بر پای کرسی درس اساتیدی گرانقدر همچون جناب دکتر اسدی گرمارودی و همسر مکرمه ایشان سرکار خانم شکرانی  و اساتید دیگر؛ سرکار خانم پور علی اقبالی (شهرستانی)،سرکار خانم گیوه چیان، سرکار خانم محمد زاده، سرکار خانم حجتی، سرکار خانم پرداختی و سرکار خانم صدر الحفاظین (جلالی )، سرکار خانم نصیره اسدی گرمارودی و ... زانو بزنیم.

از آنجا که شیطان تمام سپاهیان خود را بسیج کرده تا بشریت را در گرداب فتنه های مختلف آخر الزمان بی افکند هر دم شبهه ای قدیمی را به ظاهری جدید و آراسته عرضه می کند تا ذهن و فکر نسل جوان و پرسشگر جوامع مختلف را در گیر کند.

بر آن شدیم تا بضاعت ناچیزمان را به کار گرفته و بخشی از این شبهه ها را در حد توان پاسخگو باشیم.

با هدف توصیه امیرالمومنین (ع): "زَکَاهُ الْعِلْمِ نَشْرُهُ" زکات دانش، نشر آن [و تعلیم به دیگران] است."(1)

 اقدام به راه اندازی این سایت به صورت پرسش و پاسخ نمودیم تا قطره ای از آب زلال معرفت حقیقی به کام تشنه ایتام آل محمد (ص)، بویژه جوانان جویای حقیقت بچشانیم.

 

**پاورقی

1-مستدرک الوسائل، محدث نوری، موسسه آل‌البیت، قم، ج7، ص46.