تازهای سایت
 
 چرا تبلیغات زرتشتی گری و یادبود کوروش و داریوش این روزها بالا گرفته است؟
پاسخ استاد مطهری: همه می دانیم که در این اواخر افرادی بیشمار تحت عنوان دفاع از ملیت و قومیت ایرانی مبارزه ی وسیعی را علیه اسلام آغاز کرده اند و در زیر نقاب مبارزه با عرب و عربیت مقدسات اسلامی را به باد اهانت گرفته اند.
يکشنبه 29 شهريور 1394  12:50
 می گویند:" شیعه شعبه ای از مذهب یهود و عقاید آنها می باشد و یک حزب سیاسی است و بنیانگذار آن عبدالله بن سبا است!!"
پاسخ سلطان الواعظین: اگر عبدالله بن سبا که در اخبار شیعه جزء منافقین معرفی شده و چند روزی به نام دوستی امیرالمومنین محبوبیت پیدا کرده ربطی به شیعه امامیه ندارد....
يکشنبه 29 شهريور 1394  11:18
 آیا قبض روح مومن و کافر متفاوت است؟
پیامبر اسلام (ص) فرموده اند: "فرشته مرگ هنگام مردن مومن در مقابل او حالت خشوع و تواضع دارد، مانند برده¬ای که در مقابل مولای می-ایستد. جان کندن کافر و منافق شدید و جانکاه است. از این رو به سرعت تسلیم شکنجه درد و عذاب فرشتگان مامور قبض روح می¬گردند و می¬گویند: ما کار بدی نکردیم."
يکشنبه 29 شهريور 1394  11:11
 سارا بوکر، یکی از مدل های معروف آمریکا چگونه محجبه شد؟
من یک زن امریکائی هستم که در مرکز امریکا بدنیا آمده ام و مانند هر دختر ی با علاقه شدید به زرق و برق زندگی در “کلان شهرها” بزرگ شدم. در نهایت به فلوریدا و از آنجا به ساحل جنوبی میامی نقل مکان کردم. یک منطقه برای آنهائی که در جستجوی “زندگی پر زرق و برق” هستند. طبیعتا، من آنچه که یک دختر معمولی غربی انجام می دهد را انجام می دادم و به ظاهر و جذابیت و گیرائی خودم توجه خاصی داشتم.
سه شنبه 24 شهريور 1394  18:56